Загальні відомості про ліцей

Важливою особою в ліцеї є учень, без нього не було б нічого: ні навчального закладу, ні викладачів, ні майстрів. Тому педагогічний колектив прикладає всіх зусиль, щоб навчити і випустити в життя якнайбільше висококваліфікованих робітників. Для цього в ліцеї є всі умови: просторі кабінети, майстерні та лабораторії з усім необхідним обладнанням; працюють різноманітні гуртки і секції, куди ходять займатись всі бажаючі.

Силами учнівського та педагогічного колективу створені в навчальному закладі музеї: етнографії і побуту, історії ліцею. В музеї історії ліцею зібрані фотоархів та матеріали, які розкривають всі сторінки життя ліцею.

Учні Коршівського професійного аграрного ліцею здобувають на базі базової та повної середньої освіти такі професії:

    • тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С1» або «С», за потреби «А», «В»
    • слюсар з ремонту колісних транспортних засобів , водій автотранспортних засобів  категорії «С1» або «С», за потреби «А», «В»;
    • кухар; кондитер;
    • агент з постачання, водій автотранспортних засобів категорії «В», «С1»,, за потреби «А», «В»

Допомагають оволодіти цими професіями висококваліфіковані педагоги, які вміло поєднують навчання з вихованням, прищеплюють любов до професії, прагнення зміцнити нашу державу своєю продуктивною працею.

Навчання в ліцеї здійснюють 48 педагогічних працівників. Із них 21 — викладачів, в тому числі загальноосвітньої підготовки — 12, професійно-теоретичної підготовки — 9, 25 майстрів виробничого навчання, 2 вихователі,  практичний психолог та соціальний педагог.

Одним із важливих завдань в роботі колективу ліцею є створення матеріально-технічної бази для всіх спеціальностей, використання інноваційних технологій, матеріалів у навчально-виробничому процесі, підготовки висококваліфікованих, конкурентноспроможних робітників, здатних забезпечити собі майбутнє.