Викладачі предметів професійної підготовки |
|
Люба Гультайчук | викладач спеціальних дисциплін |
Михайло Костишин | викладач спеціальних дисциплін |
Михайло Тринощук | викладач спеціальних дисциплін |
Наталія Кащук | викладач спеціальних дисциплін |
Ольга Досин | викладач спеціальних дисциплін |
Любов Мосійчук | викладач спеціальних дисциплін |
Микола Теліщук | викладач економіки та спеціальних дисциплін |
Надія Кобилянська | викладач спеціальних дисциплін |
Іван Федорак | викладач спеціальних дисциплін |
Ігор Досин | викладач спеціальних дисциплін |
Майстри виробничого навчання |
|
Надія Жупник | майстер виробничого навчання ІІ категорії (кухар-кондитер) |
Наталія Досин | майстер виробничого навчання (кухар-кондитер) |
Катерина Тринощук | майстер виробничого навчання (кухар-кондитер) |
Ольга Марусяк | майстер виробничого навчання ІІ категорії (кухар-кондитер) |
Дарія Кобилинська | майстер виробничого навчання ІІ категорії (кухар-кондитер) |
Микола Кобилинський | майстер виробничого навчання ІІ категорії (слюсарі з ремонту автомобілів) |
Іван Івасютин | майстер виробничого навчання І категорії (слюсарі з ремонту автомобілів) |
Федір Бойчук | майстер виробничого навчання ІІ категорії (слюсарі з ремонту автомобілів) |
Михайло Тринощук | майстер виробничого навчання (трактористи-машиністи, слюсарі з ремонту с/г машин і устаткування) |
Дмитро Ясінський | майстер виробничого навчання ІІ категорії (трактористи-машиністи, слюсарі з ремонту с/г машин і устаткування), завідуючий навчальним господарством |
Василь Черкас | майстер виробничого навчання (трактористи-машиністи, слюсарі з ремонту с/г машин і устаткування) |
Андрій Барнецький | майстер виробничого навчання (трактористи-машиністи, слюсарі з ремонту с/г машин і устаткування) |
Михайло Вітенко | майстер виробничого навчання ІІ категорії (трактористи-машиністи, слюсарі з ремонту с/г машин і устаткування) |
Ігор Кобилинський | майстер виробничого навчання по практичному водінню автомобіля |
Іван Андрусяк | майстер виробничого навчання ІІ категорії по практичному водінню автомобіля |
Викладачі загальноосвітніх предметів |
|
Василь Черкас | керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури і здоров’я |
Олексій Жупник | викладач фізичної культури і здоров’я |
Галина Бокович | викладач біології |
Оксана Досин | викладач історії та зарубіжної літератури |
Леся Куриляк | викладач суспільних наук та історії |
Наталя Острижнюк | викладач української мови і літератури |
Любов Мосійчук | викладач математики і інформатики |
Надія Верещук | викладач іноземної мови |
Роман Шкромида | викладач фізичної культури і здоров’я |
Іван Андріїшин | викладач предмету «Захисту Вітчизни» |
Ліда Барнецька | викладач предмету «Основи медичних знань» |
Людмила Тринога | викладач хімії |
Інші педагогічні працівники |
|
Іван Андріїшин | вихователь, спеціаліст І категорії |
Ольга Черкас | бібліотекар І категорії |
Лілія Іванюк | практичний психолог ІІ категорії |
Христина Жмурик | художній керівник |