керівний-склад-КПАЛ11
SAM_2852

Викладачі предметів професійної підготовки

Люба Гультайчук

викладач спеціальних дисциплін

Михайло Костишин

викладач спеціальних дисциплін

Михайло Марусяк

викладач спеціальних дисциплін
Михайло Тринощук викладач спеціальних дисциплін
Микола Теліщук Викладач економіки та спеціальних дисциплін
Іван Федорак викладач спеціальних дисциплін

Майстри виробничого навчання

Михайло Вітенко майстер виробничого навчання ІІ категорії (трактористи-машиністи, слюсарі з ремонту с/г машин і устаткування)
Ігор Досин майстер виробничого навчання (слюсарі з ремонту автомобілів)
Галина Білоус майстер виробничого навчання (кухар-кондитер)
Мирослав Галік майстер виробничого навчання І категорії (слюсарі з ремонту автомобілів)
Михайло Дутчак майстер виробничого навчання ІІ категорії (слюсарі з ремонту автомобілів)
Наталія Боднарук майстер виробничого навчання (агенти з постачання)
Надія Жупник майстер виробничого навчання ІІ категорії (кухар-кондитер)
Катерина Вітенко майстер виробничого навчання  (кухар-кондитер)
Іван Івасютин майстер виробничого навчання І категорії (слюсарі з ремонту автомобілів)
Марія Неспляк майстер виробничого навчання І категорії (трактористи-машиністи, слюсарі з ремонту с/г машин і устаткування)
Михайло Тринощук майстер виробничого навчання (трактористи-машиністи, слюсарі з ремонту с/г машин і устаткування)
Микола Кобилинський майстер виробничого навчання ІІ категорії (слюсарі з ремонту автомобілів)
Ольга Марусяк майстер виробничого навчання ІІ категорії (кухар-кондитер)
Дарія Кобилинська майстер виробничого навчання ІІ категорії (кухар-кондитер)
Марія Синчук майстер виробничого навчання (слюсарі з ремонту автомобілів)
Дмитро Ясінський майстер виробничого навчання ІІ категорії (слюсарі з ремонту автомобілів), завідуючий навчальним  господарством
Ігор Кобилинський  майстер виробничого навчання  по практичному водінню автомобіля
Іван Андрусяк майстер виробничого навчання ІІ категорії по практичному водінню автомобіля
Федір Бойчук майстер виробничого навчання  по
практичному водінню автомобіля

Викладачі загальноосвітніх предметів

Василь Черкас Керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури і здоров’я
Галина Бокович викладач біології
Оксана Досин викладач історії та зарубіжної літератури
Леся Куриляк викладач суспільних наук та історії
Наталя Острижнюк викладач української мови і літератури
Любов Мосійчук викладач математики і інформатики
Надія Верещук викладач іноземної мови
Юлія Лазаренко викладач іноземної мови
Роман Шкромида викладач  фізичної культури і здоров’я
Михайло Семчук викладач предмету «Захисту Вітчизни»
Ліда Барнецька викладач предмету «Основи медичних знань»

Інші педагогічні працівники

Іван Андріїшин вихователь, спеціаліст І категорії
Людмила Тринога вихователь, спеціаліст І категорії
Юрій Досин Вихователь
Михайло Олексюк художній керівник
Ольга Черкас бібліотекар І категорії
Лілія Іванюк практичний психолог ІІ категорії
Наталя Петрів художній керівник