В четвер, 27 червня 2013 року, вручено документи про освіту випускникам Коршівського професійного аграрного ліцею.
З напутнім словом до випускників звернулась директор ліцею Іваночко Оксана Дмитрівна. На святі звучали вітання, побажання від педагогічних працівників, батьків, випускників минулих років. Під час виступів, дошкільнят, випускників 9-го класу (майбутніх учнів ліцею), ліцеїстів у присутніх то з’являлася посмішка, то бриніла сльоза. Начальник управління агропромислового розвитку Коломийського району Гайдейчук П.П. привітав випускників та вручив грамоту Коломийської РДА майстру в/н Кобилинському М.В. З словами подяки звернувся голова сільської Ради Пижук М.А. і вручив грамоти учням групи №4 та №6 за активну участь у громадському житті села. Настоятель церкви с. Коршів отець Миколай благословив випускників і всіх присутніх на добру життєву дорогу.
Учень випускної групи №9 Романюк Ростислав отримав грамоту від департаменту освіти, науки сім’ї, молоді та спорту за ІІІ місце на ІІ етапі конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва».
Поряд з врученням документів про освіту, кращих випускників було нагороджено грамотами за активну участь у громадському житті ліцею та спортивні досягнення.
На завершення свята випускники закружляли у вальсі.

IMG_0114